preklady Bratislava
Kontakt: 0903 428 368, 0911 332 300
Predajňa štrkopieskov je otvorená 7.00-16.00 hod.
Možnosť platby kartou.
Vstup do areálu iba s rúškom.
tel: 0911 332 300, 0903 428 368
email: autodoprava.kozinka@gmail.com

Medzinárodná a vnútroštátna doprava z Nového Mesta nad Váhom


Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá Vám zabezpečí medzinárodnú dopravu či prepravu sypkých komodít? Potrebujete kvalitný stavebný materiál, no neviete na koho sa obrátiť? Neváhajte a kontaktujte spoločnosť Ivan Kozinka - AUTODOPRAVA IKATRANS, so sídlom v Novom Meste nad Váhom. Radi a ochotne pomôžeme!

V oblasti cestnej dopravy podnikáme už 30 rokov a za ten čas sme si získali množstvo spokojných zákazníkov v rámci celého Slovenska a Európy. Boli sme medzi prvými autodopravcami v regióne. Naša bohatá prax a zodpovedný prístup našich pracovníkov je zárukou kvalitne odvedenej práce. Celú našu činnosť staviame na serióznosti a vzájomnom rešpekte pri jednaniach so zákazníkmi. Špecializujeme sa na medzinárodnú prepravu tovaru valníkovú prevažne do Talianska, Slovinska, Česka, Rakúska a Poľska. Samozrejme aj Slovenska, vozidlami Iveco, Man, Scania.


Štrky, doplnky do záhrad

V našom regióne sme hľadaným dodávateľom praných štrkov jednotlivých frakcií z povodia Dunaja, ktoré sú 2-3x prané, preosievaného maltového piesku na omietky, do detských a volejbalových ihrísk..., záhradného dekoračného kameniva - okruhliaky, vo frakciách 4/8, 8/16, 16/22 do suchých záhrad, lomového kameniva do drenáží, na príjazdové cesty, pod zámkovú dlažbu do exteriéru..., ako aj zaujímavé betónové výrobky - doplnky do záhrad v imitácii dreva: šľapáky, palisády, kvetináče ako bútľavý kmeň, sedliacka dlažba - atraktívna pod vonkajšie sedenia, dlážkovica, bazénové lemovky, fontánové kaskády, korýtko, schodnica, odvodňovací žľab, striešky na múrik, záhradná studnička a iné...

Cenník záhradných doplnkov
Prepravný poriadok 2019

Zemné práce

Celý sortiment sme Vám schopní a ochotní priviesť našimi sklápacími vozidlami podľa Vašich požiadaviek, spoľahlivo, rýchlo a bezpečne.